menu mobilne

Rezydencja - o Firmie

Rezydencja – nieruchomości to nie tylko biuro pośrednictwa, ale przede wszystkim ludzie, którzy dołożą wszelkich starań, aby podjęta współpraca była owocna, a co za tym idzie satysfakcjonująca dla obu stron. Korzystając z usług Rezydencji zaopiekują się Państwem:

e-residence.pl - Piotr Kasumović

Piotr Kasumović – założyciel biura. Rezydencja istnieje na rynku od 2016r, jednak Piotr jest aktywny w branży od 2014r. Posiada licencję na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i na zarządzanie nimi. Będąc właścicielem Biura zajmuje się wszystkimi procesami od początku, aż do finalizacji, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wielkopowierzchniowymi. Dbałość o każdy szczegół już na etapie pierwszego spotkania pozwala Piotrowi dokładnie dopasować ofertę nieruchomości do każdego Klienta.

e-residence.pl - Wojciech Kossowski

Wojciech Kossowski – pracownik biura od 2017 r. Posiada licencję na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i na zarządzanie nimi. Swoją karierę w Rezydencji rozpoczął od obrotu nieruchomościami mieszkaniowego rynku wtórnego. Obecnie Wojciech specjalizuje się w obrocie nieruchomościami zabytkowymi i historycznymi, począwszy od pałaców, skończywszy na zabytkowych łódzkich kamienicach.

e-residence.pl - Olgierd Krautsztrung

Olgierd Krautsztrung – najmłodszy stażem pracownik Rezydencji. Jego specjalnością jest rynek wtórny mieszkań i lokali użytkowych. Nieruchomości przekazane pod opiekę Olgierda nie mają przed nim tajemnic, dzięki czemu jest w stanie szczegółowo odpowiedzieć na potrzeby Klienta.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Polityka prywatności

Akceptuję